• Sumažinta kaina

GEROPROTECT™ Ageless Cell™

52,42 EUR
38,42 EUR Sutaupote 14,00 EUR
Su mokesčiais

       Atsukite atgal natūralų senėjimo procesą ir skatinkite ląstelių jaunatviškumą

Kiekis

Keturi geroprotektoriai, esantys GEROPROTECT ™ Ageless Cell ™ sudėtyje (N-acetil-L-cisteinas (NAC), miricetinas, EGCG polifenolis ir gama-tokotrienolis):

  • ·         kovoja su natūraliu senėjimo procesu ląstelių lygyje;
  • ·         skatina jaunatvišką metabolizmą ląstelėse;
  • ·         palaiko natūralius procesus, susijusius su senėjančiomis (senstančiomis) ląstelėmis.

 

GEROPROTECT ™ Ageless Cell ™ kovoja su senėjimo procesu keturių natūralių geroprotektorių pagalba (N-acetil-L-cisteinas (NAC), miricetinas, EGCG polifenolis ir gama-tokotrienolis) ir atsuka ląstelinį laikrodį atgal.

Naudos sveikatai apžvalga

GEROPROTECT™ Ageless Cell™ yra ląstelių ilgaamžiškumo proveržis, kurio taip ilgai laukėte. Jis padeda atjauninti senstančias ląsteles ir skatina kūno atsako į ląsteles, kurios jau paseno, procesą. Sukurtas bendradarbiaujant „Life Extension®“ ir „Insilico Medicine, Inc.“, GEROPROTECT ™ Ageless Cell ™ gali padėti atsukti laikrodį atgal ląstelių lygyje. GEROPROTECT ™ Ageless Cell ™ gali aktyvuoti kovos su senėjimu procesą, skatinti jaunatvišką metabolizmą ląstelėse ir kovoti su senėjimu ląstelių lygyje.

Kodėl tai veikia

Ląstelių senėjimas arba ląstelinis senėjimas yra natūralaus senėjimo proceso dalis. Tačiau, kai sveikos ląstelės pradeda senti, jos nebefunkcionuoja optimaliai. Daugelis veiksnių, susijusių su viso organizmo senėjimu, gali būti tiesiogiai priskiriami prie ląstelinio senėjimo rezultatų.

Kovodami su ląsteliniu senėjimu, mes skatiname energijos gamybą ląstelėse, palaikome sveiką visos sistemos atsaką į uždegimą ir skatiname organų gyvybingumą. GEROPROTECT ™ Ageless Cell ™ slopina šį natūralų senėjimo etapą ląstelių lygyje, tiekdamas junginius, kurie daro įtaką biologiniams procesams, susijusiems su normaliu senėjimu.

Mokslas, kurio pagrindu sukurtas produktas

Bendradarbiaujant LE ir medicinos technologijų įmonei „Insilico Medicine, Inc.“, buvo sukurta unikali GEROPROTECT ™ Ageless Cell ™ formulė.

„Insilico Medicine, Inc.“ panaudojo labai naujovišką algoritmą ir sukūrė duomenų bazę, kurioje yra virš 200 vadinamųjų geroprotektorių, kurie prailgina gyvenimo trukmę darydami įtaką tam tikriems procesams organizme, galintiems paveikti natūralų senėjimo procesą. Kiekvienas junginys, esantis duomenų bazėje, buvo įvertintas balais, kurie rodo jo gebėjimą paveikti procesus, susijusius su ląstelių senėjimu. Atsižvelgdamas į duomenų bazėje pateiktus rezultatus, „Insilico Medicine“ kompiuterizuotas algoritmas nustatė, kad N-acetil-L-cisteinas (NAC), miricetinas (natūralus antioksidantas, randamas uogose, vaisiuose ir žolelėse), žaliosios arbatos sudėtyje esantis EGCG polifenolis ir gama-tokotrienolis yra ypač galingos medžiagos – geroprotektoriai, kurie gali padėti apsaugoti organizmą nuo ląstelinio senėjimo pasekmių [1, 2]. Šie junginiai buvo moksliškai ištirti ir parodė didelį veiksmingumą stabdydami ląstelinio senėjimo požymius.

Kaip vartoti

Išgerkite vieną (1) minkštąją kapsulę kasdien su maistu arba be jo, arba kaip rekomenduoja sveikatos priežiūros specialistas.

Atsargumo priemonės

Prieš vartodami pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu, jei turite kraujavimo sutrikimų, vartojate antikoaguliantus ar antitrombocitinius vaistus arba beta-blokatorius.

Dėmesio !

Saugoti nuo vaikų

Neviršyti rekomenduojamos dozės

Negalima naudoti, jei išorinė tarpinė yra pažeista .

Prieš naudojate maistinius papildus, kreipkitės į savo gydytoją, jei esate gydomas  arba esate nėščia ar žindote.

Literatūra: 

  1. Aging (Albany NY). 2016;8(9):2127-52.
  2. Geroprotective Properties of Gamma Tocotrienol. Insilico Medicine. Data on File. 2016.

Sudėtis

Vitamin E (as D-alpha tocopherol)               20 IU

N-Acetyl-L-Cysteine                                   450 mg

Green tea decaffeinated extract (leaf) [std. to 45% EGCG]          223 mg

Myricetin [from Myrica cerifera extract (bark and leaf)]                 50 mg

Gamma tococtrienol (from natural tococtrienol/tocopherol complex)         25 mg

Other ingredients: medium chain triglycerides, gelatin, glycerin, beeswax, palm oil, purified water, sunflower lecithin, mica, ferric oxide.

Tocotrienols are extracted and concentrated from sustainably sourced Malaysian red palm oil.

02119
9 Prekės

Jums taip pat gali patikti