• Sumažinta kaina

Anti-Aging Kit

125,40 EUR
86,40 EUR Sutaupote 39,00 EUR
Su mokesčiais

      Naujoviškiausių serijos GEROPROTECT™ produktų rinkinys

Kiekis
Paskutinė prekė

Paskutinį kartą ši prekė buvo įdėta į krepšelį: 2018-11-12

Produktai, esantys mūsų jauninamajame rinkinyje, gali:

  • ·         Kovoti su senėjimo procesu;
  • ·         Skatinti jaunatvišką metabolizmą ląstelėse (GEROPROTECT ™ Ageless Cell ™);
  • ·         suaktyvinti kovos su senėjimu mechanizmus.

 

Pažangiausi produktai iš mūsų serijos GEROPROTECT ™, skirtos kovai su senėjimu, dabar yra surinkti viename jauninamajame rinkinyje, todėl galite įsigyti abu produktus už patrauklesnę kainą.

Naudos sveikatai apžvalga

Kovojantys su senėjimu papildai GEROPROTECT ™ Longevity A.I. ™ ir GEROPROTECT ™ Ageless Cell ™ specialiai sukurti kovai su natūraliu senėjimo procesu dviem skirtingais būdais. Todėl dabar juos sujungėme viename jauninamajame rinkinyje. GEROPROTECT ™ Longevity A.I. ™ gali imituoti specifinį senėjimą stabdantį poveikį, o GEROPROTECT ™ Ageless Cell ™ gali skatinti jaunatvišką metabolizmą ląstelėse. Rinkinyje esančių produktų kainos yra mažesnės, nei įsigyjant juos atskirai.

Kodėl tai veikia

Mūsų pažangiausi produktai GEROPROTECT ™ buvo specialiai sukurti kovai su natūraliu senėjimo procesu dviem skirtingais būdais, kurie siūlo dvi kovos su natūraliu senėjimo procesu strategijas.

GEROPROTECT ™ Longevity A.I. ™ veikia senėjimą stabdančius procesus, kurie yra susiję su nuolatiniu kaloringumo apribojimu, o GEROPROTECT ™ Ageless Cell ™ gali skatinti jaunatvišką metabolizmą ląstelėse. Taigi, mūsų jauninamasis rinkinys siūlo dvigubą strategiją, kuri gali sulėtinti natūralų senėjimo procesą. 

Be to, įsigydami mūsų jauninamąjį rinkinį, gausite ne tik galingą formulių derinį, bet ir rinkinio pirkimo kaina bus geresnė, nei įsigyjant abu produktus, įeinančius į komplektą, atskirai.

Mokslas, kurio pagrindu sukurtas produktas

„Life Extension“ ir medicinos technologijų įmonė „Insilico Medicine, Inc.“ kartu sukūrė GEROPROTECT ™ produktų liniją.

Kurdama kiekvieną produktą GEROPROTECT ™ serijoje, įmonė „Insilico Medicine, Inc.“ panaudojo naujoviškiausią algoritmą, kad galėtų peržiūrėti ir surūšiuoti šimtus natūralių junginių didelėse duomenų bazėse, skirtose duomenų apie specifines jauninamąsias medžiagų savybes saugojimui.

Algoritmas surūšiuoja natūralius junginius, turinčius pageidaujamas jauninamąsias savybes, ir nustato efektyviausiai veikiančias medžiagas. Tai leidžia „Life Extension“ išsirinkti geriausius ingredientus, kovojančius su senėjimu, GEROPROTECT ™ serijos produktams.

Taigi, „Life Extension“ ir „Insilico Medicine, Inc.“ naudojosi šiomis pažangiomis technologijomis, kad pasirinktų ingredientus abiems produktams, įeinantiems į jauninamąjį rinkinį.

Nuorodų sąrašas:

* Papildomos nuorodos rasite kiekvieno atskiro produkto informaciniame sąraše

Dėmesio !

Saugoti nuo vaikų

Neviršyti rekomenduojamos dozės

Negalima naudoti, jei išorinė tarpinė yra pažeista .

Prieš naudojate maistinius papildus, kreipkitės į savo gydytoją, jei esate gydomas  arba esate nėščia ar žindote.

10010
2 Prekės